تبلیغات
وبلاگ تخصصی گــــــیــــم - بازی مدال

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1388

بازی مدال افتخار medal of honor Air borne

 
پس از چندین سال انتظار بازی سراسر هیجان و اكشن medal of honor به بازار عرضه شد .
مبارزات بسیار زیبا و هیجان انگیز و القا عالی محیط جنگ و مبارزات بسیار تاثیر گذار همه و همه از ویژگی های ین بازی عالی رایانه ای طی نسخه های مختلف بوده اند که بازیکن به محض آغاز بازی تا پایان از آن دست خواهد کشید

بازی medal of honor: Air borne


ویژگی های بازی :

گوناگونی و تنوع سلاح ها

واقعی بودن سلاح ها از نظر گرافیك ،‌صدا و نوع شلیك

چهره سربازان با گرافیك فوق العاده زیاد شبیه سازی شده است .

توانایی كسب مدال در مراحل مختلف ،‌ بنا به شایستگی شما !!!!

قابیلت بازی بصورت چند نفره و یا تك نفره

داستان بازی همانند نسخه های قبلی اش درباره‌ی شخصی با نام بوید تراورز (Boyd Travers) است که در ارتش هوایی آمریکا با حقوق ماهیانه 50 دلار استخدام می شود. او که فردی باهوش و شجاع است و پس از استخدامش به لشکر 82 نیروی هوایی منتقل می‌گردد. بازی از سال 1943 آغاز می شود جایی که عملیات Husky برای باز پس گیری جزیره‌ی سیسیل از آلمانی‌ها صورت می گیرد. از دیگر عملیات بازی می توان Neptune ، Normandy ، Market Garden ؛ Avalanche و Varsity را نام برد.


تصاویر و فیلم های با كیفیت
استودیوی EALA کاری ماهرانه و زیبا را در تاریخ استودیوهای طراح بازی انجام داد. آنها از عکس ها و فیلم های نسخه های قبلی بعلت پایین بودن کیفیتشان استفاده نکردند. این استودیو 11 نفر از اعضای با تجربه‌ی خود را به مناطق مختلف اروپا جهت جمع آوری عکس ها و فیلم هایی با کیفیت بالا فرستاد به طوری که گفته می شود در بازی بیش از 40 گیگ عکس با کیفیت خارق العاده و 11 ساعت فیلم استفاده شده است . البته این استودیو تمامی موفقیت های خود را در این زمینه مدیون میری مورگان از اعضای موزه بین المللی D-Day می باشد.


پرش از هواپیما
EALA فقط به شبیه سازی بازی به محیط جنگ فکر نکرده است بلکه به مسائل دیگری که بتواند MOH:A را از نسخه های قبلی و بازی های رقیب مانند COD3 و BIA3 و .. متمایز کند توجه زیادی کرده است. از جمله تغییراتی که در بازی ایجاد شده در مراحل بخش تک نفره یا Single Player است . اگر نسخه های قبلی بازی را دیده باشید توجه کرده اید که در بعضی مراحل با چتر از هواپیما به پایین فرود می آیید که امر در بازی هایی همچون COD و BIA نیز مشاهده شده است. اما در MOH:A شما باید شخصیت بازی را از همان آغاز یعنی به هنگامی که از هواپیما پایین پرید کنترل کنید و او را در بهترین موقعیت وارد میدان نبرد کنید چیزی که در بازی Splinter Cell: Double Agent نیز شاهدش هستیم.

Medal-of-Honor-Airborne

سلاح ها یکی دیگر از نکات جالب بازی امکان ارتقا یا Level Up کردن اسلحه ها می باشد. شما همانند بازی Onimusha می توانید اسلحه های خود را هم از لحاظ سرعت هم از لحاظ قدرت و هم از لحاظ دقت ارتقا دهید. شما در صورت از دست دادن اسلحه های خود می توانید از اسلحه های بجا مانده‌ی متفقین استفاده کنید اما قادر به ارتقا آنها نبوده و در پایان مأموریت آن ها را از دست خواهید داد. در بازی شاهد 10 تا 12 نوع اسلحه هستیم که می توانیم به کلت ( Pistol ) و مسلسل تامپسون ( Thompson ) اشاره کنیم.

بازی medal of honor Airborne خرید پستی بازی مدال افتخار Medal of honor Airborne

هوش مصنوعی
در طول بازی شما می توانید برخلاف سری های قبلی در محیط های مختلف به جستجو پرداخته و ماموریت های فرعی را جهت کسب امتیاز و مدال انجام دهید. هوش مصنوعی بازی در سطح فوق العاده ای کار شده است. استودیوی طراح بازی قصد دارد دو بازی COD 2 و F.E.A.R که دارای مشهورترین هوش مصنوعی می باشند را به عقب کشانده و با استفاده از این تکنولوژی قوی خود را مشهورتر سازد؛ به طوری که در بازی ما شاهد عکس العمل هایی متناسب با همان موقعیت هستیم. در بازی دشمنان شما موقیت ها را درک کرده و بنابر همان موقیعت تصمیم گیری می کنند. به عنوان مثال در بازی اگر شما تنها با یک نفر از دشمنان روبرو شوید یعنی یک موقعیت تک به تک ایجاد شود این امکان می‌رود که نفر دشمن به شما حمله کند اما در صورتی که شما دو نفر باشید و در مقابل یک نفر از دشمن قرار بگیرید، یعنی موقعیت دو به تک ایجاد شود اكنون دشمن این امکان را در خود می‌بیند كه قدرت مقابله با شما را ندارد پس در محلی مخفی شده و افراد را خبر می کند. در مثالی دیگر اینکه در صورتیکه قدرت سلاحی شما بیشتر از دشمن باشد دشمن در صورت داشتن زمان اقدام به تعویض اسلحه‌ی خود می کند.


امكانات دیگر و گرافیك
در این بازی همانند بازی Battlefield امکان کنترل کامل وسایل نقلیه به گیمر داده شده است و شما می توانید محیط های وسیع را با ماشین طی کنید. این بازی همانطور که شایسته ی یک بازی نسل آینده است دارای گرافیکی چشمگیر می‌باشد. این استودیو با استفاده از دو تکنولوژی U-Cap که شکل کامل شده ی Motion Capture است و E-Cap به خود این امکان را داده است تا با وارد کردن تمامی حالات صورت یک انسان به صورت شخصیت های بازی آنها را به شکل عجیبی طبیعی کند. البته به این نکته باید توجه کرد که این گرافیک خیره‌كننده را فقط می‌توانیم در كنسول های نسل بعد مشاهده کنیم . پاتریک گیلمر در مورد بخش چند نفره ( Multi Player ) می گوید : Co_Op مهم ترین بخش قسمت چند نفره است که تیم سازنده بیشتر روی این قسمت تمرکز کرده و همچنین اضافه کرد که ما در بخش چند نفره از جدید ترین سرویس های آنلاین بازی استفده کردیم . در Co_Op حداقل 2 تا 4 نفر می توانند وارد بازی شوند و در بعضی Map ها با هم از ارتفاعات و از هواپیما فرود بیایند و وارد میدان نبرد شوند.

در كل
به نظر می رسد که Medal Of Honor: Airborne فراتر از بازی های هم رده‌ی خودش پیش می رود و گامی بلند در بازی هایی با این موضوع بر می دارد و قدرت واقعی کنسول های نسل بعد را نشان می دهد.

بازی مدال افتخار Airborneحداقل سیستم مورد نیاز :
Windows XP SP2 / Vista
2.8 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP 2800+ Processor
1GB RAM
NVIDIA Geforce 6600GT or ATI Radeon X1300PRO Graphics Card with at least 128MB RAM (Some slower GPUs with higher model number’s also not recommended.) Shader Model 3 Required!
256 MB VGA Ram Recommended
8 GB Hard Drive Spaceنام محصول: بازی اكشن مدال افتخار medal of honor - Air borne

مدال افتخار
طبقه بندی: بازی مدال، 
ارسال توسط محمد جواد حیدری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin