تبلیغات
وبلاگ تخصصی گــــــیــــم - بازی هری پاتر

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1388


نسخه جدید از بازی بسیار پرطرفدار هری پاتر که بر پایه فیلم اورجینال این سری داستان های پرطرفدار و محبوب دنیا تحت عنوان فیلم هری پاتر و فرمان ققنوس Harry Potter and the Order of the Phoenix ! که همزمان با عرضه بازی بر روی سینماهای امریکا و تمامی دنیا اکران شد ساخته شده است . بازی هری پاتر محصول دو کمپانی برتر و غول در بازی های رایانه ای دنیا یعنی شرکت های EA Games و کمپانی بازی Warner Bros می باشد . در این نسخه هری در پنجمین سال تحصیل خود در دانشکده هاگوارت با اسرار و ماجراهای تازه و عجیبی روبرو می شود که این داستان ها در جریان یک بازی کامپیوتری بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهند بود . شبیه سازی بسیار زیبا و حقیقی از چهره های بازیگران اصلی فیلم و حرکات و احساسات و صدای آنها از ویژگی های عالی این بازی رایانه ایست . وجود بازی های کوچک متعدد در جریان بازی دیگر ویژگی خوب این بازی زیبای رایانه است . بازی هری پاتر و فرمان سیمرغ توانست بلافاصله پس از عرضه با استقبال بسیار خوبی از سوی علاقمندان به بازیهای رایانه ای روبرو شود .
گشت و گذار در محیط بسیار زیبا و طبیعی شبیه سازی شده دانشکده هاگوارت همانند فیلم اصلی و آشنایی با قدرت های جادویی بی همتای هری در جریان بازی .
حضور در کلاسهای دانشکده .
بازی های کوچک و متعدد جادویی در جریان بازی .
تجربه فیلم و فیلم نامه اصلی در جریان بازی سرگرم کننده رایانه ای .
بازی در نقش سایر شخصیت های محبوب فیلم علاوه بر هری .
نقاط ضعف و قدرت بازی Harry Potter and the Order of the Phoenix از دیدگاه منتقدان:
نقاط قدرت : شبیه سازی بسیار عالی محیط دانشکده هاگوارت همانند فیلم اصلی برای گشت و گذار بازیکن، صدا گذاری عالی بر روی شخصیت ها، بازی های کوچک و سرگرم کننده جادوگرانه بسیار در جریان بازی .
نقاط ضعف : قرار ندادن خوب نیروهای جادویی و جلوه های ویژه زیبای فیلم اصلی در جریان بازی، خسته کننده بودن فیلم نامه برای افرادی که با شخصیت هری پاتر و داستانهایش آشنا نباشندطبقه بندی: بازی هری پاتر، 
ارسال توسط محمد جواد حیدری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin