تبلیغات
وبلاگ تخصصی گــــــیــــم - بازی follut3

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1388 

بازی کامپیوتر » اکشن

بازی کامپیوتری fallout 3

بازی کامپیوتری خرید بازی fallout 3 بازی اکشن بازی جنگی فروش بازی fallout 3

این بازی در محیطی لم یزرع (در خرابه های واشینگتن ) به وقوع می پیوندد . شما در این بازی کار خود را به عنوان یک مقیم در جایی طاق مانند اغاز خواهید کرد (جایی باقی مانده از یک حمله و انفجار بمب هسته ای ) ما حالا فرصت این را پیدا کرده ایم که اطلاعاتی در مورد این بازی در اختیار شما قرار دهیم.

             بازی کامپیوتری fallout 3

شما در این بازی قادر هستید که کاراکتر خود را طراحی کنید مادر شما کاترینا و پدر شما که یک دانشمند می باشد جیمز نام دارد .( وای اینو بگم تا نمردم که صدای پدر شما یعنی جیمز رو به وسیله لیام نیسان یکی از بازیگرهای مشهور دوبله شده است .) این بازی مانند نسخه های قبل اول شخص می باشد و صحنه های ان به صورت پرسپکتیو میباشند و این مورد یعنی پرسپکتیو بودن صحنات در این بازی به خوبی رعایت شده است . همان طور که گفتم شما در این بازی می توانید کاراکتر خود در بازی را با ان ایفای نقش خواهید کرد ترسیم کنید .

                خرید بازی کامپیوتری

شما باید اول ####ت خود (مرد یا زن بودن) و نامتان را انتخاب کنید . سپس به طرزاحی چهره تان بپردازید نوع صورت رنگ مو اگر بخوام حرف رو همین جا خلاصه کنم مانند oblivion ولی پیشرفته تر این کار اانجام خواهید داد.حوادث این بازی از زمان کودکی شما به وقوع خواهد پیوست .اما این بازی پس از صجنه های اولیه ان به یک سال بعد یعنی زمانی که شما یک کودکی هستید که تازه ده راه افتاده اید خواهد رفت . که در این بخش از بازی مثل بازی های دیگر اموزشی برای انجام دادن کارهای عادی و پیشرفته در بازی وجود دارد .در این بازی شما قابلیت هایی خواهید داشت تقریبا مانند ان چیز هایی که در بازی های در همین مشاهده می کنیم خواهید داشت . بهتر است از واژه ability که معادل ان است استفاده کنیم .شما در این بازی می توانید مهارت های فردی خود را را بهتر کنید با کشتن دشمنان و ... این قابلیت را به دست می اورید.

            بازی fall out 3ارسال توسط محمد جواد حیدری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin