تبلیغات
وبلاگ تخصصی گــــــیــــم - بازی خرابکار

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1388


بازی the saboteur خرابکار

بازی زیبای جدید اکشن سوم شخص Saboteur (خرابکار) با ارائه محیطی کاملا جدید و گرافیکی عالی به همراه داستانی جذاب،  شاهکار دیگری از کمپانی عظیم Electronic Arts!

بازی saboteur


بازی کامپیوتری خرابکار - بازی کامپیوتر رایانه - خرید بازی - خرید پستی - بازی خرابکار

بازی زیبای جدید Saboteur (خرابکار) در ژانر اکشن سوم شخص شلیک کننده ، با حال هوایی بسیار شبیه بازیهای پرطرفدار و خاطره انگیزی همچون “پدرخوانده” و “مافیا”، بازی است که درآن نهایت اکشن و ماجراجویی را در محیطی کاملا باز تجربه خواهید نمود. بازی از گرافیک فوق العاده ای بهره می برد و محیط بازی از تلفیق رنگها  بگونه ای کاملا جدید استفاده نموده است، در این بازی می توانید بصورت تن به تن به مبارزه بپردازید، از دیوارهای مختلف بالا روید، و راه خود را از میان فرانسه تحت اشغال توسط نیروهای نازی یافته، و دشمنان قسم خورده خود را که همه چیز شما را از شما گرفته اند ، ازبین ببرید. در این بازی وارد دنیای زیرزمینی شده یک خرابکار که در دهه ۱۹۴۰ در پاریس زندگی می کرده است می شوید، زمانی که ماموریتهای خطرناکی در پیش رو خواهید داشت و تنها انتقام است که می تواند آتش خشم شما را خاموش نماید. شما در این بازی در نقش “شان دولین” (Sean Devlin) ، یک مکانیک مسابقات خیابانی ایرلندی ظاهر می شوید که در دنیای باز اکشن بازی در اروپای تحت اشغال نازی ها به دنبال رستگاری خود می باشد. اکنون زمان بازی است! با کمک نیروهای مقاومت فرانسوی ، سازمان جاسوسی بریتانیا، و انباری از اسلحه و به کمک هوش و درایت ونیروی عضلات خود بایستی از تمامی کسانی که قصد جان شما را کرده بودند، انتقامی سخت بگیرید. در این بازی در ماموریتهای مختلف با انگیزه مجازات دشمنان قسم خورده خویش، و بهره گیری از تاکتیک های خرابکارانه خود، بایستی کشتی های هوایی آلمانی ها (Zeppelin) را منفجر نموده، قطارهای آنان را از خط خارج نموده، پل ها را از درون منهدم نمایید، تانکهای زرهی را نابود نمایید، و تمامی امکانات و تجهیزات دشمن را به نام انتقام با خاک یکسان نمایید.

شخص بازی کننده در بازی می تواند در مکانهای مختلف پاریس تحت اشغال نازی ها و بعضی از مناطق حومه آن به جستجو بپردازد،  ”رنگ ” عنصر کلیدی در جریان بازی خواهد بود، و بازی کنندگان هنگامی که وارد محل خاصی از پاریس می شوند ، با تلفیق رنگی همانند فیلمهایی همچون “شهر گناه” و “روح” روبرو می شوند، در حقیقت رنگ شهر در زمانی که در اشغال نیروهای دشمن می باشد، به رنگ خاکستری یا سایه و سفید می باشد وبا هر چه ضعیف تر شدن نیروهای دشمن، عنصر رنگ که نماد شادمانی است در آن مناطق قوت می یابد. با انجام این کار شهروندان نیز به زندگی امید پیدا می کنند که توسط فاکتور “Will to Fight” در بازی گنجانده شده است، بدین معنی که در مکان های با “Will to Fight” پایین تعداد سربازان دشمن زیاد و در مکانهای با “Will to Fight” زیاد تعداد آنها بسیار کم و درحال ترک آن مناطق می باشند. همچنین در جریان بازی برای فرار نمودن از دست تعقیب کنندگان خود می توانید سوار هر وسیله نقلیه موجود شوید.

حداقل نیازمندی های سیستمی برای اجرای بازی The Saboteur :

OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
CPU: Core 2 Dual Core 2.4GHz or AMD equivalent
RAM: 2GB or more
DISC DRIVE: Dual Layer 1x or faster DVD Drive
Hard Drive: At least 7GB of free space
Video: Nvidia Geforce 7800 GTX with 256MB of VRAM or ATI Radeon HD 2600 Pro with 256MB of VRAM
Sound: Direct X 9.0c compatible sound card
طبقه بندی: بازی خرابکار، 
ارسال توسط محمد جواد حیدری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin