تبلیغات
وبلاگ تخصصی گــــــیــــم - بازی ارباب حلقه ها

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1388
بازی ارباب حلقه ها 2009 LORD OF RINGS:GONQUEST
 

بازی کامپیوتر » اکشن

بازی ارباب حلقه ها- بازی کامپیوتری ارباب حلقه ها- خرید بازی ارباب حلقه ها 2009 LORD OF RINGS:GONQUEST

بازی جدید کامپیوتری ارباب حلقه ها 2009 (آخرین نسخه) LORD OF RINGS:GONQUEST
توضیحات بازی:
جنگ برای قدرت در مرکز زمین. هر نبرد شامل 2 تیم است و هر تیم وظیفه مشخصی دارد.
بازی برداشتی است از رمان ارباب حلقه ها. و شما می توانید به گروه های مختلف ملحق شوید و از مرکز زمین دفاع کنید.
 بهترین بازی اکشن برگرفته از ارباب حلقه ها

                                                                                               بازی ارباب حلقه ها lord of rings


ارباب حلقه ها:فتح ارباب حلقه ها فتح یه بازی ویدویی از ارباب حلقه ها هست که توسط کمپانی پاندامیک گسترش داده شده و توسط EAمنتشر میشه.این بازی بازگشتی به سه گانه ی ارباب حلقه ها هست و در ان از یه سبکی مثل جنگ ستارگان:جبهه ی جنگ استفاده میشه بازی به بازیباز این اجازه رو میده که در هر دو بخش یعنی نیروهای خوب وشر بازی کنه ولی بازی بر عکس نبرد برای سرزمین میانه میباشد(چون اکشن هست.)اخرین خبر ها نشان میده که بازی از مرحله ای شروع میشه که سائرون در نبرد اخرین اتحاد بوده که یک نبرد در گذشته بود.
کمپانی پاندامیک توسط کمپانی دیجیتالی وتا در توسعه بازی کمک شده، انها خیلی از مدل های دیجیتالیشونو اماده کردند و کمک کردن به سازندگان در حرکت موجودات مثل به زمین انداختن حیوانات بازی. کمپانی پاندامیک هم چنین مذاکراتی در مورد عناصر اصلی که در فیلم نبودند و بریده شده بودند کرد در مورد گرفتن الهاماتی از سه گانه کتاب ارباب حلقه هااز قبیل یه مرحله که مبنی بر گرداگرد فتح بالین از موریابود.در فیلم قهرمانان سعی نمیکنن به میناس مورگول حمله کنند ولی در بازی نه پس یه مرحله گرداگرد پیروزی این شهر خواهد بود.بازی از آهنگ هایی که هاوارد شور در فیلم ساخته بود استفاده خواهد کرد.

نبردها:

نبرد در دو بخش یکی در نقش نیروی خوب و دیگری شر خواهد بود ، در بازی خط داستان های مختلف و زیادی خواهد بود.

بازی کامپیوتری lord of rings 2009

 
عملیات جنگی خیر:

مرحله ی یک: نبرد آخرین اتحاد اولین مرحله خواهد بود و که یک مرحله ی اموزشی هست.

مرحله ی دوم: ودر تاپ(جایی که فرودو توسط ویچ کینگ زخمی شد اسم دیگش امون سول هست.) فرض بر اینه که این دومین مرحله خواهد بود و شما باید در نقش اراگورن از فرودو در برابر نزگول ها محافظت کنید.

بعد از اتمام این مرحله مراحل بعدی به طور بی ربطی مبنی بر محیط فیلم هست. از قبیل نبرد در آیزنگارد به عنوان یک انت،یا مبارزه ی گندالف با سارامون در برج اورتانک ،نبرد با بالروگ در معدن های موریا،مبارزه با نزگول ها به عنوان آراگورن در صورتی که از فرودو محافظت کنید،جنگ در میدان پله نور به عنوان یک روهیریم(سواران روهان) در صورتی که نابود کنید محاصرات برج ها را.نبرد در هلمز دیپ،جنگ در دروازه های سیاه با آراگورن،لگولاس،گیملی،گندا لف در صورتی که از موقعیتتان محافظت کنید هم چنی میتونید در نقش سام وایز گمجی با شلوب یا در داخل میناس مورگول بجنگید.
شما هم چنین میتوانید در نقش یک جنگجو ، کماندار ، نگهبان یا ساحر در تمامی عملیت جنگی .

عملیت جنگی شر:

لشکرکشی شیطان در دسترس خواهد بودبعد از اتمام بازی در نقش خوب ها و نشون داده میشه که اگه فرودو در نابودی حلقه شکست بخوره چه بلایی سر سرزمین میانه خواهد اومد.
 
 
 
طبقه بندی: بازی ارباب حلقه ها، 
ارسال توسط محمد جواد حیدری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin