تبلیغات
وبلاگ تخصصی گــــــیــــم - بازی کامپیوتری عصر پهلوانان

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1388

بازی ایرانی عصر پهلوانان

 

بازی کامپیوتر » اکشن

بازی عصر پهلوانان،خرید بازی عصر پهلوانان،بازی ایرانی،خرید پستی بازی

بازی عصر پهلوانان

عصرپهلوانان یك بازی رایانه‌ای ایرانی از نوع نقش محور است. مجموعه عظیمی از وردها، شمشیرها، سلاح ها و ... در دسترسند تا بازیگر بتواند بر دشمنان وحشی خود غلبه كند. بازیگر با موجودات عجیب، دیوان و فرشته‌ها روبرو می‌شود كه اگر به سطح مناسبی از جادو رسیده باشد و به اوامر آنان گوش دهد می‌تواند از قدرت‌های خارق العاده آنان بهره مند شود.

در این بازى اکشن نقش آفرینى، 110 شخصیت، برگرفته از افسانه‌ها و اسطوره‌های ایرانی وجود دارند كه از بین آن‌ها، 23 شخصیت، كلیدى و پیش‌برندهٔ خط اصلى داستان هستند. داستان در 9 سرزمین افسانه‌­اى اتفاق مى‌افتد كه بازیکننده با استفاده از سلاح‌ها و جادوهاى متنوع برای به دست آوردن راز رویین‌تنى پیش مى‌رود و در این راه با شخصیت‌های شیطانى و بدکار مبارزه می‌کند.

بازی کامپیوتری عصر پهلونان

این کار حاصل تلاش یک تیم 50 نفره است البته به التزام تیم 110 نفره ای که صداگذاری آیتم های آن را بر عهده داشتند و این پروژه با هزینه بالغ بر 200 میلیون تومان به انجام رسید و تمام تلاشمان آن بود تا با طراحی و تولیدی حرفه ای، همسطح استانداردهای جهانی این بازی را به باراز عرضه کنیم. بازی كامپیوتری «عصر پهلوانان»، اولین بازی نقش محور ایرانی است كه براساس اسطوره‌های ایرانی و بیش از همه شاهنامه فردوسی طراحی شده است.

«عصر پهلوان» به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی و ساخته شده است. ویژگی‌هایی مانند گرافیك زیبا، جذابیت game play، وسعت داستان بازی و طراحی زیبای فضاهای بازی که از بناهای سنتی ایران باستان الهام گرفته شده است، «عصر پهلوانان» را به گفته‌ی بسیاری از كارشناسان داخلی و خارجی به بهترین بازی نقش محور تولید شده در منطقه‌ی خاورمیانه تبدیل کرده است.

در این بازی 94 شخصیت، برگرفته از افسانه‌ها و اسطوره‌های ایرانی وجود دارند كه از بین آن‌ها، 23 شخصیت، كلیدی و پیش‌برنده‌ی خط اصلی داستان هستند. داستان در چندین سرزمین افسانه­ای اتفاق می‌افتد كه بازیکن با استفاده از سلاح‌ها و جادوهای متنوع برای به دست آوردن راز رویین‌تنی پیش می‌رود و در این راه با شخصیت‌های شیطانی و بدکار مبارزه می‌کند. در «عصر پهلوانان»، دیالوگ‌ها نقش مهمی دارند و بازیکن برای انجام مأموریت‌ها باید با شخصیت‌های مختلف بازی گفت‌وگو کند. سازندگان این بازی، بازگویی این دیالوگ‌ها را به گویندگان حرفه‌ای سپرده‌اند و همین امر بر جذابیت بازی افزوده است.
داستان بازی :
عصر پهلوانان -- Orient: A Hero's Heritage آتار ، شاهزاده و پهلوان سیستان ، روزی به دنبال میراث و گذشته اش به سفر میرود. در این راه متوجه میشود گذشته و آینده اش درگیر جنگی خصم آمیز به شکلی بین نیروی خوب و اهریمن است. او وظیفه دارد دشمنان قدیمی را با هم متحد کند تا اهریمن را از بین ببرد ، چون میفهمد ، گاهی اهریمن ، فقط با اهریمن نابود میشود. بازی توسط تیم رسانا افزار شریف در حال ساخته که اولین بازی نقش آفرینی ایرانی محسوب میشه و مطمئناً یه بازی بسیار عالی رو پیش رو داریم. اطلاعات بیشتر درمورد بازی اینه که اسلحه های مختلف زیادی رو میتونیم انتخاب کنیم ، تو طول داستان بازی میتونیم بین نیروی خیر و شر یا تاریکی و روشنایی یکی رو انتخاب کنیم و مسیر حرکتمون رو به طرف اون سوق بدیم. داستان در خیلی جاها از شاهنامه برگرفته شده و در بعضی جاها به حماسه های خارجی مثل ، مصر ، آشور و یونان کشیده میشه. بازیکن بعضی مواقع صداهایی از درون خودش میشنوه که میتونه شیوه ی فکر کردنش رو انتخاب کنه و بر اساس راهی که برای زندگی انتخاب کرده رفتار کنه ، مردم رو ببینه و باهاشون معاشرت کنه. دوست یا دشمنشون بشه ، بر اساس شیوه ای که انتخاب کرده. تو این بازی مثل همه ی بازیهای نقش آفرینی دیگه از المان های Strength , Agility , Willpower ,... استفاده شده که شما رو از یک پرنسس جوان به یک پهلوان مشهور و جادوگری توانا تبدیل میکنه. منوهای بازی فارسی هست و صداگذاری ها هم فارسی کار شده ولی بعداً امکان این وجود داره که برای منوها قابلیت انتخاب زبان انگلیسی قرارداده بشه.

یک بازی زیبا و هیجان انگیز
طبقه بندی: بازی کامپیوتری عصر پهلوانان، 
ارسال توسط محمد جواد حیدری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin